Jarosław Miłkowski

Czy to bramki do poboru opłat za wejście pieszego na chodnik?

Jarosław Miłkowski

Pamiętacie, jak przy ul. Kas-przaka na środku ścieżki rowerowej stał słup? Teraz taki numer może być w centrum miasta - przy ul. Walczaka...

- Ło, matko! A co to? Jeszcze w czwartek tego nie było. I to ma tak tutaj stać!? Tylko czekać, jak ktoś tego nie zauważy i się zabije – mówiła nam w piątek jedna z mieszkanek kamienicy naprzeciwko Białego Kościółka. Nie mogła się nadziwić, że na chodniku przy ul. Walczaka – nowym, bo dopiero co zakończył się remont - staje właśnie… znak drogowy.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.