Czy to było wyłudzenie z aptekarską precezją?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Czy to było wyłudzenie z aptekarską precezją?

Jarosław Miłkowski

Kończy się proces „króla gorzowskich aptek”. Waldemar S. jest oskarżony o wyłudzenie 830 tys. zł z urzędu marszałkowskiego i PFRON-u. Prokurator chce dla niego trzech lat więzienia.

Dwie spółki farmaceutyczne, do których należy sieć aptek rozsianych po całym Gorzowie, miały wyłudzić 769 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze oraz 69 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Właśnie zbliża się sądowy finał tej sprawy. Oskarżonych jest w niej dziesięć osób, w tym Waldemar S., znany gorzowski przedsiębiorca. Wyrok powinien zapaść niebawem, bo proces jest już na etapie wygłaszania mów końcowych.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.