Jarosław Miłkowski

Czy w Gorzowie powstanie... muszla koncertowa?

Radny chciał, aby muszla stanęła w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów. Fot. Marek Gil Radny chciał, aby muszla stanęła w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów.
Jarosław Miłkowski

Grzegorz Musiałowicz z Kocham Gorzów zaproponował, by tuż przy parku Wiosny Ludów powstała muszla koncertowa. Miasto powiedziało: nie. Dlaczego?

- To idealne miejsce na postawienie muszli koncertowej, która byłaby uzupełnieniem dla parku, jak również zwiększyłaby jego atrakcyjność dla mieszkańców. Bez względu na własność terenu warto rozpocząć dyskusję, aby proponowaną przeze mnie inwestycję rozważyć - uważa Grzegorz Musiałowicz. Ustępujący radny Kocham Gorzów (w ostatnich wyborach nie uzyskał on mandatu na kolejną kadencję) zaproponował, aby w pobliżu parku Wiosny Ludów stworzyć muszlę koncertową. Mogłaby ona powstać na tyłach willi Jaehnego, w której był kiedyś komisariat i tzw. milicyjny dołek. Dziś to miejsce wykorzystywane jest przez kierowców na nieoficjalny parking.

Pozostało jeszcze 42% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.