Czy w styczniu Gorzów zaleją śmieci? To możliwe...

Czytaj dalej
Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

Czy w styczniu Gorzów zaleją śmieci? To możliwe...

Jarosław Miłkowski

Od 7 stycznia w Gorzowie powinny być pojemniki na pięć frakcji śmieci. Jest jednak mały szkopuł: wciąż nie wiadomo, kto o to zadba.

Pamiętacie, jak wyglądały ulice Gorzowa we wrześniu ponad cztery lata temu (patrzcie: zdjęcie)? Teraz – i to wcale nie jest pomysł z kosmosu – sytuacja może się powtórzyć. Dlaczego? 7 stycznia ma w naszym mieście wejść nowy system segregacji odpadów. Dziś – niecałe cztery tygodnie przed tą datą – związek MG-6 wciąż nie wie, kto od tego dnia będzie odbierał śmieci w Gorzowie i okolicznych gminach: Bogdańcu, Deszcznie, Kłodawie, Lubiszy¬nie i Santoku.

Dlaczego nie wiadomo, kto wywiezie śmieci?

Ile kosztuje wywóz odpadów?

Kiedy Gorzów zalały już tony śmieci?

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.