WG

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że... Fot. pixabay.com
WG

Cynamon, gorzka czekolada sprzyja odchudzaniu. Steven Seagal dostał serbskie obywatelstwo. Posiadłość twórcy magazynu „Playboy” wyceniono na 200 mln dolarów. Skradziono torebkę Diora... sprzątaczce.

Te produkty sprzyjają odchudzaniu
Cynamon reguluje poziom glukozy we krwi i obniża apetyt na słodycze, a gorzka czekolada zawiera magnez i antyoksydanty. Grejpfruty mają enzymy spalające tłuszcz i witaminy z grupy B. Ciemne pieczywo bogate jest w błonnik. Chude ryby (łosoś, tuńczyk) to bogactwo kwasów omega-3. Poziom złego cholesterolu obniża oliwa z oliwek. Warto w diecie uwzględnić także jabłka, migdały, grzyby i kiszoną kapustę.

Aktor dostał serbskie obywatelstwo
Steven Seagal, amerykański gwiazdor kina akcji i mistrz aikido, spotkał się w grudniu w Belgradzie z prezydentem Serbii Tomislavem Nikoliciem i premierem tego kraju – Aleksandarem Vucziciem. Aktor obiecał, że otworzy szkołę aikido w Belgradzie. Zaproponowano mu również, żeby szkolił w tej sztuce serbskie siły specjalne. Współpraca zaowocowała nadaniem Seagalowi serbskiego obywatelstwa.

Posiadłość Hefnera jest na sprzedaż
Agencja Associated Press podała, że słynną posiadłość twórcy magazynu „Playboy” wyceniono na 200 mln dolarów. Mająca niemal 90 lat posiadłość (z 29 pokojami, kinem, basenem i kortem tenisowym) znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles – Holmby Hills. Działka ma 2 ha powierzchni. Po sprzedaży w willi nadal będzie mieszkać Hugh Hefner – nie wiadomo, czy za darmo, czy zapłaci za wynajem.

Zamiast Kindle’a, dostał wycinek guza
Pewien Brytyjczyk zamówił czytnik marki Kindle. Musiał być bardzo zdziwiony, kiedy po otrzymaniu paczki okazało się, że zawiera ona... wycinek guza. Po otwarciu koperty zobaczył kartkę z napisem: „Guz pacjenta w załączeniu”. Firma FedEx przez pomyłkę wysłała mężczyźnie przesyłkę, która miała trafić z Kalifornii do Royal Free Hospital w Londynie. FedEx przeprosił i zapowiedział rewizję swoich procedur.

Skradziono torebkę Diora... sprzątaczce
Do tego niecodziennego incydentu doszło w Moskwie. Torebkę z granatowej i czarnej skóry krokodylej skradziono z samochodu sprzątaczki Gazpromu. Kobieta wyceniła jej wartość na 300 tys. rubli, czyli około 4 tys. dolarów. Tymczasem moskiewskie przedstawicielstwo Diora poinformowało, że cena torebki jest znacznie wyższa – wynosi 2 mln rubli, czyli ponad 26 tys. dolarów.

WG

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.