Czy WOŚP zorganizują nasi radni?

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Paweł Nijaki

Czy WOŚP zorganizują nasi radni?

Paweł Nijaki

Szkoła podstawowa nr 14 wycofała się z organizacji finału WOŚP. Ale sztab chcą poprowadzić radni. Szczegóły poznamy w środę na konferencji.

Na stronie finału WOŚP już oficjalnie widnieje informacja o zielonogórskim sztabie. - To prawda. Organizujemy sztab w mieście. Oczywiście nie tylko ja jestem za to odpowiedzialny - tłumaczy radny Filip Gryko. - Zaangażowanych jest w to kilku innych radnych. W środę organizujemy konferencję prasową, na której podamy wszystkie szczegóły.

Skąd to zamieszanie ze sztabem w naszym mieście?

Bo wycofała się osoba, która organizowała finały w latach ubiegłych. Z pomocą miała przyjść Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze. Ostatecznie jednak i ona wycofała się z tego przedsięwzięcia. Dlaczego? Zadzwoniliśmy z pytaniem do SP 14. Jednak odmówiono nam komentarza. Więcej wyjaśnił Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP. - Szkoła oficjalnie wycofała swoje zgłoszenie. Panie z SP14 chcą włączyć się w działanie orkiestry, ale w innej formie - tłumaczył K. Dobies. Dodał również, że droga do finału nie jest jednak jeszcze zamknięta. Tę możliwość wykorzystali zielonogórscy radni.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.