Renata Hryniewicz

Czy zbiórka pieniędzy przed sądem w Słubicach była nielegalna?

Jurek Owsiak z kubkiem Fundacji Grupy Pomagamy Fot. Kręciołarv Jurek Owsiak z kubkiem Fundacji Grupy Pomagamy
Renata Hryniewicz

Matka Kurka, znany bloger złożył zawiadomienie do policji o nielegalnej zbiórce pieniędzy przed sądem. Miała ona miejsce w trakcie rozprawy Owsiaka

„Zawiadomienie w sprawie nielegalnej zbiórki Owsiaka i robienia sobie jaj z wyroków sądu, poszło na sekretariat policji w Słubicach” - napisał we wtorek na swoim Twitterze bloger Matka Kurka.

Policja potwierdza „GL” przyjęcie zawiadomienia. - 25 października do Komendy Powiatowej Policji w Słubicach wpłynęło zawiadomienie od mieszkańca województwa dolnośląskiego o możliwości popełnienia wykroczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Czy zbiórka była nielegalna?
 • Co mówi organizator zbiórki pieniędzy?
 • Dla kogo zbierano pieniądze przed sądem?
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.