Łukasz Koleśnik

Czy zmieni się zastępca burmistrza w Krośnie Odrzańskim? Grzegorz Garczyński zostanie starostą krośnieńskim?

Czy wiceburmistrz Grzegorz Garczyński pozostanie na swoim stanowisku? Jest szansa, że zostanie starostą krośnieńskim Fot. Łukasz Koleśnik Czy wiceburmistrz Grzegorz Garczyński pozostanie na swoim stanowisku? Jest szansa, że zostanie starostą krośnieńskim
Łukasz Koleśnik

Zastępca burmistrza Krosna, Grzegorz Garczyński otrzymał rekordową liczbę głosów w wyborach do rady powiatu. Jednak jeśli wciąż chciałby pełnić funkcję wiceburmistrza, musiałby zrezygnować z mandatu. Czy to zrobi?

- Cieszę się, że moja praca na rzecz gminy Krosno Odrz. została doceniona. Jestem mile zaskoczony, że otrzymałem tak wysokie poparcie w wyborach. Dziękuję mieszkańcom za wsparcie - mówi G. Garczyński. Dodaje, że decyzja w sprawie mandatu jeszcze nie została podjęta.

Istnieje szansa, że wiceburmistrz Krosna mógłby zostać starostą.

Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.