Czy zniknie gruzowisko?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Czy zniknie gruzowisko?

Jarosław Miłkowski

Teren po winiarni przy ul. Sikorskiego zostanie ogrodzony, a ogromne gruzowisko ma zostać wykorzystane przy budowie w tym miejscu - w przyszłym roku - domów wielorodzinnych. A co poza tym słychać w Gorzowie?

ZWKF ma oficjalnie nowego dziekana
Dr hab. Leszek Zguczyński został wybrany w piątek na dziekana Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej. Wcześniej przez prawie rok pełnił obowiązki dziekana. Zguczyński ma 57 lat, specjalizuje się w anatomii i układzie nerwowym. ZWKF skończył w 1985 r.

Gruzowisko zostanie zabezpieczone
Znamy już ustalenia powiatowego inspektora nadzoru budowlanego z właścicielem działki po dawnej winiarni przy ul. Sikorskiego. Teren zostanie ogrodzony, a ogromne gruzowisko ma zostać wykorzystane przy budowie w tym miejscu - w przyszłym roku - domów wielorodzinnych.

Kuna zaczęła sezon
W sobotę zabytkowy lodołamacz Kuna otworzył sezon na Warcie. Pogoda dopisała, więc Kuna popłynęła dalej niż planowano, bo aż do Santoka. Rejsy będą w każdy weekend jeśli pogoda pozwoli.

Takiej sali wiejskiej tylko pozazdrościć
W gminie powstaje projekt sali wiejskiej w Kiełpinie. - Powinna powstać w przyszłym roku za około 300 tys. zł. Obok niej będzie plac zabaw i pętla autobusowa - mówi Paweł Tymszan, wójt Deszczna.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.