Czytelniczka:- Jesteś stary, więc radź sobie sam. O starych się nie dba, a oni mają problem, gdzie kupić najtańszy chleb czy warzywa.

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Ilona Burkowska

Czytelniczka:- Jesteś stary, więc radź sobie sam. O starych się nie dba, a oni mają problem, gdzie kupić najtańszy chleb czy warzywa.

Ilona Burkowska

Człowiek całe życie pracował, a dziś głoduje, na leki nie ma i na chleb... Państwo ma go w nosie, ludzie też... Nasi Czytelnicy często żalą nam się na niskie emerytury i brak pomocy od państwa. O szacunku dla seniora, a właściwie jego braku, napisała do nas Czytelniczka Renata Zawadzka. Poczytajcie...

"Cieszy mnie dbałość rządzących o rodziny z dziećmi: 500 plus, wyprawka do szkoły, Mieszkanie dla Młodych czy ostatni projekt po 1000 złotych dla kobiet, które mają minimum czwórkę dzieci.

Cieszy, bo dzieci są przyszłością tego narodu i trzeba o nie dbać.

Martwi mnie jednak to, że nie dba się o przeszłość narodu, przeszłość tragiczną, biedną i pracowitą. Bohaterami tej przeszłości są ludzie starsi, emeryci, renciści, którzy żyją często na granicy nędzy.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.