Darmowym pociągiem pojedziemy z Wisły do Ustronia w ramach promocji

Czytaj dalej
Fot. arc
Andrzej Drobik

Darmowym pociągiem pojedziemy z Wisły do Ustronia w ramach promocji

Andrzej Drobik

Darmowy weekendowy pociąg dla turystów, którzy nocują w Ustroniu i Wiśle, to jedynie część działań promocyjnych dwóch beskidzkich miejscowości. Pierwsi turyści będą mogli skorzystać z takiego połączenia już w niedzielę 10 czerwca.

Beskidzkie miejscowości dopinają właśnie na ostatni guzik działania promocyjne przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym. Szczególnie ciekawie będzie on wyglądał w Ustroniu i Wiśle, gdzie szykuje się sporo zmian. Najbardziej spektakularną nowością będzie zapewne darmowy pociąg dla turystów, który będzie kursował w każdy weekend, a także w dni świąteczne.

Pociąg odtrutką na... weekendowe korki

- Żeby skorzystać z pociągu, wystarczy otrzymać nową kartę rabatową, którą wspólne przygotowały samorządy Wisły i Ustronia. Książeczki rabatowe dostępne będą w miejscach noclegowych w obu gminach, a otrzymają je turyści, którzy uiszczą opłatę uzdrowiskową - tłumaczy Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Ustroniu.

W czasie wakacyjnych weekendów z Ustronia do Wisły i z powrotem będzie można dostać się nie tylko pociągami, które kursują z Katowic do Wisły.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Drobik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.