Renata Hryniewicz

Dawna stajnia przy słubickim ogólniaku zamieni się w porządną salę gimnastyczną

Tak ma wyglądać sala gimnastyczna, która powstanie przy Liceum Ogólnoształcącym w Słubicach Fot. wizualizacja powiat Tak ma wyglądać sala gimnastyczna, która powstanie przy Liceum Ogólnoształcącym w Słubicach
Renata Hryniewicz

W powiatowych szkołach i instytucjach działa już szybki internet. Szykuje się też kolejna inwestycja: nowoczesna sala gimnastyczna przy ogólniaku w Słubicach.

Sala gimnastyczna przy Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta ma kosztować 4,5 mln zł. Jej powierzchnia ma wynosić 1 tys. mkw. Takiego obiektu sportowego ogólniak jeszcze nie miał. Na dobrą sprawę... nigdy nie miał porządnej sali do ćwiczeń.

- Nasza obecna sala gimnastyczna jest adaptowana po starej stajni, a jej wielkość to dwie klasy lekcyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Ile będzie kosztowała inwestycja?
 • Skąd powiat weźmie pieniądze?
 • Co mówi dyrektor Maria Jaworska?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.