Dawny budynek komendy policji "placem zabaw" dla dzieci? - Nie jest odpowiednio zabezpieczony - mówi mieszkanka Krosna Odrz.

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Dawny budynek komendy policji "placem zabaw" dla dzieci? - Nie jest odpowiednio zabezpieczony - mówi mieszkanka Krosna Odrz.

Łukasz Koleśnik

Budynek przy ul. Nadodrzańskiej, gdzie kiedyś mieściła się Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim, od paru lat stoi pusty. Teren wokół niego jest już zaniedbany, a jakby tego było mało, to drogę do środka znalazła okoliczna młodzież, która urządziła sobie w środku miejsce spotkań czy jak mówi nam jedna z mieszkanek miasta: "plac zabaw".

Już prawie cztery lata temu doszło do oficjalnego otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Nowoczesny obiekt służy lokalnym funkcjonariuszom. Stary nie nadawał się do kompleksowej modernizacji i obecnie stoi pusty.

"Plac zabaw" dla młodzieży

Skontaktowała się z nami jedna z Czytelniczek z Krosna Odrzańskiego, która mieszka w pobliżu budynku po byłej komendzie policji. - Odkąd funkcjonariusze się stamtąd wyprowadzili, to nikt się nie zajmował tym terenem - opowiada. - Okolica jest zaniedbana, trawa jest po pas.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.