Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. We wtorek, 16 października, obejrzyj na żywo debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry !

Czytaj dalej
Katarzyna Borek

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. We wtorek, 16 października, obejrzyj na żywo debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry !

Katarzyna Borek

We wtorek, 16 października, odbędzie się debata prezydencka „Gazety Lubuskiej”. Wezmą w niej udział kandydaci na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry na żywo!

Udział w debacie, którą organizuje „Gazeta Lubuska”, zapowiedziało pięcioro kandydatów na prezydenta miasta - czyli pełen skład stawki, która zawalczy o najważniejszy fotel w mieście. Będą to kandydaci: Anita Kucharska-Dziedzic, Janusz Kubicki, Tomasz Nesterowicz, Sławomir Kotylak oraz Piotr Barczak.

Z ramienia „Gazety Lubuskiej” debatę poprowadzą Katarzyna Borek i Maciej Dobrowolski oraz prowadzący transmisję live Jacek Katos.

Bo tę debatę zobaczycie na żywo!

Relację z debaty zobaczycie na żywo od godziny 11.00 we wtorek, 16 października - transmisja live odbędzie się na Facebooku „Gazety Lubuskiej” i na portalu.
Zapis z debaty znajdziecie w środę, 17 października, w wydaniu papierowym „Gazety Lubuskiej: i na portalu gazetalubuska.pl

Kandydaci w ogniu pytań

Początek debaty o godzinie 11.00 we wtorek, 16 października. Prowadzącą debatę będzie pytać kandydatów o to, co jest ważne dla wszystkich zielonogórzan. Będą musieli, między innymi, odpowiedzieć na pytania, jakie są najważniejsze sprawy do załatwienia w mieście -tu i teraz oraz, być może, w późniejszej perspektywie.

Co zrobicie podczas swojej kadencji - dziennikarze „Gazety Lubuskiej” zapytają kandydatów. Zgodnie z założeniami debaty: kandydaci nie powinni lać wody, powinni odpowiadać konkretnie, podając źródła finansowania i sposoby realizacji swoich zamierzeń.
W każdym przypadku kandydaci będą mieli określony - taki sam dla nich wszystkich - czas odpowiedzi na pytania zadawane przez dziennikarzy „Gazety Lubuskiej”.

TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKICH KANDYDUJĄCYCH W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

Zadadzą oni również to pytanie, które z pewnością nurtuje wielu zielonogórzan - dlaczego my, mieszkańcy mielibyśmy zaufać właśnie tej a nie innej osobie; dlaczego mielibyśmy jej oddać nasz cenny głos?
Zobaczymy, co kandydaci odpowiedzą na to i na inne, przygotowane dla nich, pytania! Pamiętajcie, możecie zobaczyć to starcie na żywo, nie wychodząc z domu albo nie odrywając się od pracy.

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj na żywo i podejmij decyzję na kogo oddasz swój głos!
Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj na żywo i podejmij decyzję na kogo oddasz swój głos!

WIDEO: GŁOSOWANIE POZA MIEJSCEM ZAMELDOWANIA

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Gazety Lubuskiej.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Gazety Lubuskiej
  • codzienne e-wydanie Gazety Lubuskiej
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Katarzyna Borek

Zawodowo obecnie zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym poradnictwem. Jestem otwarta na ludzi i świat, ciekawa wydarzeń. Chcę zrozumieć innych, poznać ich intencje, zainteresowania i kłopoty.
Prywatnie interesuję się sportami ekstremalnymi i aranżacją wnętrz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Bilety na balet moskiewski

Bilety na "Dziadka do orzechów" w wykonaniu Baletu Moskiewskiego

180,00 378,00

Moscow City Ballet w niezwykłym widowisku w Zielonej Górze. Spektakl to prawdziwie bajkowe doświadczenie!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.