Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. We wtorek, 16 października, obejrzyj na żywo debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry !

Czytaj dalej
Kaśka Borek

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. We wtorek, 16 października, obejrzyj na żywo debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry !

Kaśka Borek

We wtorek, 16 października, odbędzie się debata prezydencka „Gazety Lubuskiej”. Wezmą w niej udział kandydaci na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj debatę kandydatów na prezydenta Zielonej Góry na żywo!

Udział w debacie, którą organizuje „Gazeta Lubuska”, zapowiedziało pięcioro kandydatów na prezydenta miasta - czyli pełen skład stawki, która zawalczy o najważniejszy fotel w mieście. Będą to kandydaci: Anita Kucharska-Dziedzic, Janusz Kubicki, Tomasz Nesterowicz, Sławomir Kotylak oraz Piotr Barczak.

Z ramienia „Gazety Lubuskiej” debatę poprowadzą Katarzyna Borek i Maciej Dobrowolski oraz prowadzący transmisję live Jacek Katos.

Bo tę debatę zobaczycie na żywo!

Relację z debaty zobaczycie na żywo od godziny 11.00 we wtorek, 16 października - transmisja live odbędzie się na Facebooku „Gazety Lubuskiej” i na portalu.
Zapis z debaty znajdziecie w środę, 17 października, w wydaniu papierowym „Gazety Lubuskiej: i na portalu gazetalubuska.pl

Kandydaci w ogniu pytań

Początek debaty o godzinie 11.00 we wtorek, 16 października. Prowadzącą debatę będzie pytać kandydatów o to, co jest ważne dla wszystkich zielonogórzan. Będą musieli, między innymi, odpowiedzieć na pytania, jakie są najważniejsze sprawy do załatwienia w mieście -tu i teraz oraz, być może, w późniejszej perspektywie.

Co zrobicie podczas swojej kadencji - dziennikarze „Gazety Lubuskiej” zapytają kandydatów. Zgodnie z założeniami debaty: kandydaci nie powinni lać wody, powinni odpowiadać konkretnie, podając źródła finansowania i sposoby realizacji swoich zamierzeń.
W każdym przypadku kandydaci będą mieli określony - taki sam dla nich wszystkich - czas odpowiedzi na pytania zadawane przez dziennikarzy „Gazety Lubuskiej”.

TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKICH KANDYDUJĄCYCH W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

Zadadzą oni również to pytanie, które z pewnością nurtuje wielu zielonogórzan - dlaczego my, mieszkańcy mielibyśmy zaufać właśnie tej a nie innej osobie; dlaczego mielibyśmy jej oddać nasz cenny głos?
Zobaczymy, co kandydaci odpowiedzą na to i na inne, przygotowane dla nich, pytania! Pamiętajcie, możecie zobaczyć to starcie na żywo, nie wychodząc z domu albo nie odrywając się od pracy.

Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj na żywo i podejmij decyzję na kogo oddasz swój głos!
Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Obejrzyj na żywo i podejmij decyzję na kogo oddasz swój głos!

WIDEO: GŁOSOWANIE POZA MIEJSCEM ZAMELDOWANIA

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Gazety Lubuskiej.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Gazety Lubuskiej
  • codzienne e-wydanie Gazety Lubuskiej
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Kaśka Borek

Zawodowo obecnie zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym poradnictwem. Jestem otwarta na ludzi i świat, ciekawa wydarzeń. Chcę zrozumieć innych, poznać ich intencje, zainteresowania i kłopoty.
Prywatnie interesuję się sportami ekstremalnymi i aranżacją wnętrz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Bilety na koncert grupy "The 12 Tenors" 25.04.2019

Prenumerata cyfrowa "Gazety Lubuskiej" z dwoma biletami na koncert 12 TENORÓW GRATIS!

180,00 378,00

Na koncercie 25 kwietnia na hali CRS w Zielonej Górze usłyszymy nie tylko arie operowe, ale również covery znakomitych hitów XX wieku.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.