Deszcze niespokojne mają już nie zalewać Gorzowa

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Deszcze niespokojne mają już nie zalewać Gorzowa

Jarosław Miłkowski

W Parku Słowiańskim w Gorzowie w najlepsze trwa budowa zbiornika na deszczówkę. Będzie spływała rurami m.in. z ul. Żwirowej. Ona rozkopana zostanie już w najbliższe wakacje.

- Tu będzie spływała woda z ulicy Słowiańskiej i Żwirowej. A stąd będzie dalej odpływała do Kłodawki – mówił w poniedziałek 6 maja w Parku Słowiańskim architekt Andrzej Baczmański. To on zaprojektował zbiornik retencyjny, który powstaje w miejscu placu cyrkowego. W listopadzie 2018 r. pojawił się tu ogromy dół.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.