Andrzej Flügel

Dla kibiców kalendarz, a także ,,niezbędnik”!

Czy może być coś ciekawszego niż derby? Z naszego kalendarza dowiesz się kiedy musisz sobie zarezerwować czas, żeby obejrzeć te pojedynki. W nim znajdziesz Fot. Jakub Pikulik Czy może być coś ciekawszego niż derby? Z naszego kalendarza dowiesz się kiedy musisz sobie zarezerwować czas, żeby obejrzeć te pojedynki. W nim znajdziesz kto, kiedy i z kim jedzie.
Andrzej Flügel

Już w ,,lany” poniedziałek rusza ekstraliga. Dla naszych Czytelników mamy niespodziankę: ,,Niezbędnik kibica” oraz ,,Kalendarz żużlowy”.

To już tradycja ,,Gazety Lubuskiej”. Wiedząc czym dla naszych Czytelników jest sport żużlowy, zawsze przed sezonem staramy się dedykować im kalendarz żużlowy. Obejmuje on wszystkie ważniejsze imprezy jakie odbywają się w kraju, szczególnie uwzględniając tory w Zielonej Górze i Gorzowie. Oczywiście nie tylko. Kibic znajdzie tam terminarz rozgrywek ekstraklasy. Będzie więc już mógł teraz zaplanować sobie wszystkie weekendy. Na mecze u siebie niektóre popołudnia, a ci , którzy jeżdżą za swoimi drużynami całe dnie.

Oprócz ekstraklasy zaprezentujemy też terminarz pierwszej i drugiej ligi. To oczywiście nie wszystko. Nasz terminarz obejmuje też najważniejsze zawody, czyli Grand Prix. Będzie można też już teraz zarezerwować sobie soboty i pomyśleć czy można będzie pojechać na turniej rozgrywany w naszym kraju. Kibice znajdą tam też termin turnieju Grand Prix Challenge, zobaczą kiedy są finały mistrzostw w kategoriach młodzieżowych. Słowem, dostaną komplet informacji. To wszystko już w najbliższy wtorek w ,,Gazecie Lubuskiej”!

Dzień wcześniej, razem z tradycyjnym sportowym dodatkiem Czytelnik dostanie ,,niezbędnik kibica żużlowego”. W nim znajdzie dane wszystkich klubów ekstraligi. Składy, średnie biegopunktowe za poprzedni sezon, kluby w jakich wcześniej występowali zawodnicy, słowem cały przegląd żużlowej Polski w wydaniu ekstraligowym. Do tego nadzieje trenerów przed sezonem. Wytypujemy też gwiazdy w zespołach. Oczywiście to nie wszystko. Naszymi drużynami, czyli Falubazem i Stalą zajmiemy się znaczne szerzej. Ocenimy ich szanse przed sezonem 2017. Nie zabraknie też wywiadu z ekspertem żużlowym, w którego wcieli się znany dziennikarz i komentator speedwaya w jednej ze stacji telewizyjnych. Będzie też opinia naszego stałego felietonisty i komentatora Sżymona Kozicy. To wszystko już w najbliższy poniedziałek!

Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.