Dlaczego Gorzów nie buduje na razie drugiej nitki Myśliborskiej?

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Kulczyński/Urząd Miasta w Gorzowie
Jarosław Miłkowski

Dlaczego Gorzów nie buduje na razie drugiej nitki Myśliborskiej?

Jarosław Miłkowski

Kawałek drugiej nitki ul. Myśliborskiej jest już gotowy od pół roku. Teraz miasto zabiera się za jednak przebudowę ul. Szczecińskiej. Dlaczego więc nie kończy drugiej jezdni Myśliborskiej?

Gorzowscy urzędnicy ogłosili właśnie przetarg na przebudowę ul. Szczecińskiej. Ma ona zostać zrobiona od skrzyżowania z ul. Mosiężną do węzła z droga ekspresową S3. To odcinek, który m 582 metry.

Będzie tu nie tylko wymieniona nawierzchnia, ale także zbudowane chodniki i ścieżka rowerowa. Do tego m.in. wymienione zostanie oświetlenie, zbudowana kanalizacja deszczowa. Wszystko to zostanie zrobione w ramach jednej inwestycji, która łączy w sobie rozbudowę ul. Myśliborskiej i Szczecińskiej.

 • Jak po przebudowie będzie wyglądać ulica Szczecińska? 
 • Co z innymi remontami dróg?

CZYTAJ WIĘCEJ:

 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.