Dni Gorzowa pokażą siłę i energię miasta. Będziesz na nich?

Czytaj dalej
Fot. Damian Kujawa
Jarosław Miłkowski

Dni Gorzowa pokażą siłę i energię miasta. Będziesz na nich?

Jarosław Miłkowski

Jesteście już zaopatrzeni w energię i dobry humor? To dobrze, bo atrakcji na święcie miasta jest w Gorzowie jest bez liku...

- Dni Gorzowa polegają na tym, że każdy znajdzie coś dla siebie, a zabaw i przyjemności będzie mnóstwo – mówi prezydent Jacek Wójcicki.

Atrakcji przy okazji święta miasta będzie tyle, że trudno wszystkie spamiętać. Podpowiadamy więc, na co możecie zwrócić uwagę. W sobotę o 10.00 i 14.00, a w niedzielę o 10.00 przyjdźcie z rodziną do Spichlerza, gdzie będzie piknik naukowy poświęcony, czyli nosorożcowi Stefanii (albo Stefanii), którego szkielet został znaleziony przy budowie obwodnicy. Naukowcy przygotowali atrakcje dla dzieci. Nie będą zawiedzione. Przy okazji będziecie mogli zobaczyć skansen na kółkach. Stanie tu w oba dni od 12.00 do 18.00.

Gdzie spotkacie aktorów?

Jakie będą koncerty?

Kto to jest... Stefania?

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.