Anna Chreptowicz

Do wzięcia jest tytuł menadżera

Paulina Bartlińska, SMS na nr 72355 o treści  GLMRB.30 Fot. Archiwum uczestnika Paulina Bartlińska, SMS na nr 72355 o treści GLMRB.30
Anna Chreptowicz

W środę, 20 stycznia minął termin zgłoszeń do naszego plebiscytu. Teraz zostało już tylko głosowanie. Kto zwycięży? O tym dowiemy się 3 lutego.

Rzutem na taśmę, w środę do plebiscytu dołączyła jeszcze Paulina Bartlińska, którą dzisiaj przedstawiamy.

Paulina Bartlińska jest menadżerem do spraw marketingu i rozwoju firmy Glopol sp.z o.o. w Zielonej Górze. Firma powstała w 2013 roku i zarządza marką Ekoganik, która zajmuje się wprowadzeniem do obrotu produktów ekologicznych, organicznych, naturalnych, tradycyjnych i zdrowych. – Promujemy polskie produkty ekologiczne za granicą oraz wprowadzamy na rynek polski zagraniczne produkty ekologiczne - mówi pani Paulina.

Przez krótki czas pełniła funkcję asystenta zarządu w firmie zajmującej się stolarką drzwiową i okienną, co nauczyło ją pracy z produktem.

- Chętnie wspieram akcje społeczne, w które włączam reprezentowaną markę, przekazujemy paczki, przeprowadzamy degustacje czy pogadanki na temat zdrowego trybu życia. Od dwóch lat firma bierze udział w Biegu Jeża w Zielonej Górze, gdzie zbierana jest żywność i inne produkty dla zwierząt ze schroniska. Włącza się również w wydarzenia przygotowywane przez Fundację Lyada i Program Zgranej Rodziny.

Paulina Bartlińska w tej chwili zgromadziła na swoim koncie 140 głosów (wyniki z wczoraj, godz. 18.00). Jeśli chcecie oddać na nią swój głos, wyślijcie SMS na nr 72355, w treści wpisując GLMRB.30

Chcecie poznać pozostałych konadydatów w naszym konkursie? Wejdźcie na stronę www.gazetalubuska.pl/biznes (tu znajdują się kandydaci kategorii biznes) lub www.gazetalubuska.pl/menadzer (to czekają sylwetki kandydatów kategorii instytucja).
Czytelnicy w głosowaniu przyznają po trzy wyróżnienia w dwóch kategoriach. Podobnie uczyni kapituła, która także wybierze po trzech laureatów.

Anna Chreptowicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.