Dobiegniew Cup: Tylko spójrz, jak oni cieszą się!

Czytaj dalej
Fot. Alan Rogalski
Alan Rogalski

Dobiegniew Cup: Tylko spójrz, jak oni cieszą się!

Alan Rogalski

Błękitni Dobiegniew (U-9), FM Wilno I (U-11), BFA 2006 Wilno (U-13) oraz Akademia Piłkarska Reissa Radowiak Drezdenko (U-15) - to triumfatorzy 2018. Międzynarodowego turnieju dla dzieci i młodzieży, który trwał od poniedziałku do soboty 7 lipca.

Ci ostatni dokonali tego, po tym jak pokonali w finale Zorzę Rolewice 1:0. - Jesteśmy zadowoleni z tego, co zrobiliśmy. Graliśmy piłką i byliśmy pewni tego, co chcemy. Chcieliśmy się bawić, pokazać, jak gra się w piłkę, ale i wygrać ten turniej, po to by zgarnąć nagrody. Bardzo pomagał nam doping chłopaków z Modeny Gdańsk, za co im bardzo dziękujemy. Dziękuję też wszystkim innym kibiców, którzy przyszli na finał. To naprawdę było dla nas dobre wsparcie. Dzięki temu mogliśmy wznieść puchar - mówił zawodnik Radowiaka Norbert Kudłaszczyk.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.