Dobre występy ZKS-u

Czytaj dalej
Fot. Mat. ZKS Drzonków
Jakub Kłyszejko

Dobre występy ZKS-u

Jakub Kłyszejko

Na obiektach WOSiR-u im. Zbigniewa Majewskiego rozgrywane były Puchary Polski w pięcioboju, czwórboju, trójboju i dwuboju.

W obu imprezach brało udział 186 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów Polski oraz Czech i Niemiec. - Bardzo dobrze spisali się przedstawiciele gospodarzy. W kategorii seniorek, młodzieżowców i juniorek triumfowała Natalia Dominiak. Aleksandra Sobolewska zajęła trzecia lokatę wśród juniorek.

Nie gorzej wypadli nasi zawodnicy. Igor Powroźnik który reprezentuje barwy Wikinga Radomsko, trenując w ramach OSSM w naszym klubie uplasował się na drugim miejscu w kategorii juniorów młodszych. W tej samej konkurencji Patryk Banaszak zajął trzecie miejsce, a Gerard Machel czwarte - opisywał trener ZKS-u Drzonków, Tomasz Cygański. - Wśród dziewcząt w rywalizacji trójboistek najwyżej sklasyfikowana została Nicola Horbacz, zajmując czwartą pozycję. W najmłodszych rocznikach w konkurencji dwuboju nowoczesnego rewelacyjnie spisał się Adrian Wiśniewski który zwyciężył w swojej kategorii wiekowej - ocenił szkoleniowiec.

Jakub Kłyszejko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.