Sandra Soczewa

Dobry menadżer musi kochać to, co robi. I basta!

Firma Roberta Majosa była wielokrotnie wyróżniania za swoją działalność Fot. Archiwum GL Firma Roberta Majosa była wielokrotnie wyróżniania za swoją działalność
Sandra Soczewa

Robert Majos z Rzepina jest właścicielem firmy Maj - Haus. To m.in. dzięki niemu Polacy stawiają ekologiczne domy szkieletowe.

Firma Roberta Majosa była wielokrotnie wyróżniania za swoją działalność. Także w naszych konkursach - zajęła m.in.: pierwsze miejsce w kategorii usługa budowlana w plebiscycie Nasze Dobre Lubuskie 2015, trzecie miejsce w kategorii Najpopularniejsza Usługa Budowlana według Czytelników ,,GL” 2015 . Ma też wyróżnienie w programie „Dobre, bo Polskie”.

Dobre cechy to podstawa

Przypomnijmy, firma Maj - Haus jest jednym z największych producentów ekologicznych i energooszczędnych domów szkieletowych. Pewnie większość osób zastanawia się, co zadecydowało sukcesie firmy Roberta Majosa. Duży kapitał, sprawna reklama czy może po prostu szczęście?

- Pomogło mi to, że zawsze kochałem to, co robiłem. Poza tym otwartość, uczciwość, wytrwałość w dążeniu do celu i przede wszystkim lojalność wobec innych. Wszystkie te czynniki zaowocowały w całej mojej działalności - wyjaśnia Robert Majos. Początkującym menadżer radzi trzymać się tej zasady, żeby kochać to, co się robi. Ale to nie wszystko. Dobry menadżer musi być też uczciwy i lojalny. - Trzeba dbać o rozwój firmy, na co składa się bardzo wiele czynników, m.in. dobre relacje z klientami, dbanie o pracowników i umiejętność przeprowadzania rozmów z klientami czy firmami - dodaje Majos.

W środę 3 lutego koniec głosowania

Robert Majos został nominowany do naszego plebiscytu Menadżer Roku 2015. I idzie mu świetnie, bo jest liderem w kategorii biznes spośród nominowanych z północy województwa. Ma aż 10 tys. 630 głosów (stan na wczoraj o 15.00). Jeśli Waszym zdaniem to właśnie ten przedsiębiorca powinien zdobyć tytuł Menadżera Roku, wyślijcie SMS: GLMRB.25 na nr 72355. Sylwetki wszystkich kandydatów z kategorii biznes i instytucja można poznać na naszej stronie www.gaze-talubuska.pl. Głosowanie kończy się już jutro o 9.59!

Plebiscyt Menadżer Roku 2015 wspiera marszałek lubuski Elżbieta Anna Polak.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.