Doktor Linda wzbudza lęk, więc już nie pracuje w szpitalu w Gorzowie

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Jarosław Miłkowski

Doktor Linda wzbudza lęk, więc już nie pracuje w szpitalu w Gorzowie

Jarosław Miłkowski

Doktor Linda H. jest internistką, ale w przeszłości udawała psychiatrę. Wypuściła ze szpitala szaleńca, który zabił swoją partnerkę i obciął jej głowę. Pracę znajdowała dzięki referencjom od Zbigniewa P., czyli... mężczyzny, którym była wcześniej. Gdy zaczęła przyjmować w przyszpitalnym ambulatorium w Gorzowie, jej potencjalni pacjenci głośno zaprotestowali.

Takiego oburzenia wśród pacjentów i mieszkańców Gorzowa i okolic dawno nie było. Media społecznościowe „grzały się” przez kilkadziesiąt godzin. Ludzie nawzajem udostępniali sobie informację, że w nocnym i świątecznym ambulatorium zaczęła pracować doktor Linda H.

O zatrudnieniu pani doktor zrobiło się głośno po tym, gdy do gabinetu Lindy H.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.