Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze organizuje zbiórkę z okazji świąt. Pomożesz? Dla Ciebie to parę złotych, a dla maluchów wielka radość

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Natalia Dyjas-Szatkowska

Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze organizuje zbiórkę z okazji świąt. Pomożesz? Dla Ciebie to parę złotych, a dla maluchów wielka radość

Natalia Dyjas-Szatkowska

Może chciałbyś przy okazji Wielkanocny zorganizować komuś paczkę, ale nie wiesz, komu? Podpowiadamy, że żywność czy środki czystości przydałyby się podopiecznym Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. Sprawisz uśmiech dzieciom i ich mamom na święta?

Przez wiele lat Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze mieścił się w niewielkim budynku pomiędzy blokami na ulicy Piaskowej. Niebawem podopieczni placówki przeniosą się do nowoczesnych, odremontowanych wnętrz przy alei Wojska Polskiego.

Dom Samotnej Matki będzie miał nową siedzibę:

Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze będzie miał nową siedzibę. Choć jeszcze trwa w niej remont, to wnętrza już robią wrażenie. Zobaczcie!

Wideo: Zajrzeliśmy do jego wnętrz:

Najpierw święta, potem przeprowadzka do nowej siedziby Domu Samotnej Matki

Przeprowadzka to dla działaczy i podopiecznych wielka radość. Ale zanim do niej dojdzie, przed mieszkańcami jeszcze wspólna Wielkanoc. Może chcecie umilić maluchom i ich mamom ten świąteczny czas i przygotować dla nich paczkę? Działacze DSM nieśmiało podpowiadają, co by się przydało:

Są i potrzeby w związku ze zbliżającą się przeprowadzką:

- Za wszelką pomoc dziękujemy - przekazują przedstawiciele Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.

Świąteczna zbiórka darów dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. Gdzie przynieść rzeczy?

Gdzie można przynosić dary? - Jeszcze do naszej siedziby przy ul. Piaskowej - mówi Tomasz Lehman, przewodniczący zarządu Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze.

Jedzenie, leki, środki czystości najlepiej dostarczyć, stawiając przed drzwiami placówki i dając znać, że dary się dostarczyło. By w dobie pandemii minimalizować kontakt bezpośredni.

Natalia Dyjas-Szatkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.