Dominik zawstydza sąsiadów, którym nie po drodze do zsypu

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Dominik zawstydza sąsiadów, którym nie po drodze do zsypu

Jarosław Miłkowski

Dominik Oniśkiewicz to chłopak z os. Słonecznego. Miał już dość tego, że niektórzy sąsiedzi z jego bloku wyrzucają śmieci przez okno. Postanowił więc w kulturalny sposób ich zawstydzić...

- Niedawno zobaczyłem w telewizji reportaż o oceanie. Zobaczyłem w nim, że jest bardzo zaśmiecony. Pływa tam pełno worków foliowych. Ryby czy delfiny wplątują się w te worki, nie mogą z nich wydostać i umierają. A ja tak nie chcę! Nie należę do żadnego towarzystwa miłośników zwierząt, ale nie chcę żeby zwierzęta przez nas ludzi umierały – mówi nam Dominik Oniśkiewicz. Ma 17 lat, jest uczniem drugiej klasy prywatnego technikum TEB w centrum miasta. Kształci się na informatyka.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.