Zbigniew Borek

Dramat! 9-latek umarł w sali zabaw. - Wciąż mam przed oczami chłopca i rozpaczającą matkę… - płacze pani Anna, która reanimowała chłopca

Właściciel sali zabaw zapewnił, że do wypadku nie doszło w wyniku urazu, a prokuratura widziała nagrania z monitoringu (zdjęcie symboliczne) Fot. pixabay.com Właściciel sali zabaw zapewnił, że do wypadku nie doszło w wyniku urazu, a prokuratura widziała nagrania z monitoringu (zdjęcie symboliczne)
Zbigniew Borek

Niewydolność oddechowo- krążeniowa była przyczyną śmierci 9-letniego chłopca. To ustalenia z sekcji zwłok 9-letniego chłopca, który umarł w gorzowskiej sali zabaw.

Dramat rozegrał się w sobotę w sali zabaw. Chłopiec bawił się jak gdyby nigdy nic, a potem stracił przytomność. Po sekcji wiadomo, dlaczego dziecko zmarło, ale nie wiadomo, skąd u niego niewydolność. - Konieczne są dalsze badania - mówi prokurator Roman Witkowski. Postępowanie wszczęto pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Jednak prokurator Witkowski od razu zastrzega, że to formalność - konieczna, żeby prowadzić postępowanie.

CZYTAJ DALEJ:

 • - Chłopiec leżał twarzą do ziemi. Koło mnie znalazła się jeszcze pani, która powiedziała, że jest pielęgniarką. Odwróciliśmy go. Był już siny... Zaczęliśmy reanimację - opowiada  Anna Kucharska.  
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Zbigniew Borek

Jestem wydawcą, kieruję też gorzowską redakcją "Gazety Lubuskiej". Pilotuję w gazecie m.in. sprawy polityczne, robię parę projektów plebiscytowych i sporo innych rzeczy, które są do zrobienia. W "Lubuskiej" pracuję dłużej niż jestem żonaty, a żonaty jestem już dość długo. No i dzieci mi się fajnie starzeją :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.