Renata Hryniewicz

Drezyny dla turystów? Superpomysł!

Tomasz Jesfimow/naszemiasto.pl Tomasz Jesfimow/naszemiasto.pl
Renata Hryniewicz

Jest pomysł na utworzenie traktu drezynowego. Maiłaoby to wzbogacić ofertę turystyczną rzepina, Ośna Lubuskiego i Sulęcina.

Na trasie kolejowej Rzepin - Ośno Lub - Sulęcin wspólnymi siłami z włodarzami tych gmin można urządzić atrakcją turystyczną: trakt drezynowy. Taki pomysł na turystykę w naszym regionie zaproponowała Grażyna Dereń, mieszkanka Lubiechni Wielkiej koło Rzepina, radna sejmiku lubuskiego. Podpatrzyła takie rozwiązanie na Podkarpaciu. - Drezyny mogłyby funkcjonować od maja do września. Infrastruktura już jest, potrzeba tylko kilku drezyn, chęci i dobrej woli - uważa radna Dereń.

CZYTAJ WIECEJ:

 • Czy trakt z jeżdżącymi po torach drezynami cieszyłby się powodzeniem? 
 • Co na to szefowie gmin? 
 • I czy jest w ogóle na to szansa?
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.