Drugie podejście do brązu. Jedziemy i kończymy ligę

Czytaj dalej
Jakub Lesiński

Drugie podejście do brązu. Jedziemy i kończymy ligę

Jakub Lesiński

Najbliższa niedziela to termin powtórzonego, drugiego meczu o trzecie miejsce w ekstralidze. Sezon się kończy, więc miejmy to już za sobą. Rozdajmy medale.

Znamy już drużynowych mistrzów Polski, ale nadal nie wiemy, która ekipa sięgnie po brąz. Oczywiście, bliżej trzeciego miejsca są gorzowianie, którzy wygrali w pierwszym meczu u siebie aż 52:38, ale należy pamiętać, że rewanż w Zielonej Górze jeszcze się nie odbył. Był planowany w minioną niedzielę, ale na jego rozegranie nie pozwoliła pogoda.

Nie dość, że obu naszym drużynom nie udało się wejść do finału, to jeszcze pod koniec sezonu mają swoje problemy. Ekantor.pl Falubaz nie będzie mógł skorzystać w niedzielę z usług Jacoba Thorssella, który zaliczył groźny upadek w lidze angielskiej, złamał kręg T12 i w tym roku na tor już nie wyjedzie. Z konieczności zastąpi go Andriej Karpow. 30-latek jakiś czas temu stracił miejsce w składzie zielonogórskiej drużyny i gdyby nie uraz Szweda, to na pewno nie byłby awizowany w niedzielę. Złośliwi mówią, że dla Ukraińca będzie to okazja, aby pożegnać się z publiką na W69,  bo raczej jego ostatni rok w Zielonej Górze. Czas pokaże...

Czytaj więcej:

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.