Drużyny wybiegną z książkami w ręku

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Anna Chreptowicz

Drużyny wybiegną z książkami w ręku

Anna Chreptowicz

,,Rozbiegani! Rozczytani!” to happening dla wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic, którym bliskie są książki i sport!

- Lubicie biegać? Ta impreza jest dla Was! Lubicie czytać i dobrze się bawić? Przyjdźcie do parku Piastowskiego 7 maja, bo w tym dniu Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać oraz Filie nr 1 i 11 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida organizują happening, w ramach którego odbędzie się I Bieg z Książką i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych! - zachęca Radosław Brodzik, współorganizator imprezy.

I Bieg z Książką będzie biegiem drużynowym i rodzinnym. Zgłoszenia drużyny oraz regulamin biegu na stronie www.pulsarsport.pl oraz w siedzibach Filii nr 1 i 11 WiMBP im. C. Norwida przy ul. Ptasiej 32.

Oprócz wspaniałej zabawy na uczestników czekają także atrakcyjne nagrody. Dla trzech pierwszych drużyn będą puchary, dla wszystkich uczestników dyplomy i medale. A dla najlepiej przebranej drużyny również atrakcyjne nagrody!

Maj to czas XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który startuje jutro. To doskonały moment na promocję czytelnictwa, co też mają w planach organizatorzy. W ramach happeningu odbędzie się bowiem konkurs literacki ,,Rozczytani!”, będą animacje związane z książką: kalambury, wspólne czytanie, tworzenie zakładek do książek. - Jeśli macie ochotę sympatycznie spędzić sobotni czas z rodziną na świeżym powietrzu, zapraszamy! Dla dzieci - malowanie twarzy, pompowanie balonów etc. Dla rodziców - garść cennych informacji dotyczących prawidłowej diety, zdrowego stylu życia oraz publikacji związanych ze świadomym rodzicielstwem. Bądźcie z nami 7 maja w parku Piastowskim. Będzie się działo! - mówi Radosław Brodzik.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.