Dusił Magdę jedną ręką. Nie przeżyła

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Dusił Magdę jedną ręką. Nie przeżyła

Jarosław Miłkowski

Za zabójstwo 18-latki podczas seksu Piotr F. usłyszał wyrok 15 lat więzienia.

O tym zabójstwie było głośno nie tylko w Kostrzynie nad Odrą. W nocy z 28 na 29 maja 2016 r. Piotr F. w mieszkaniu przy ul. Drzewickiej udusił 18-letnią Magdalenę K., młodszą od niego o dziewięć lat. Dziewczyna przyszła do niego do domu, oboje uprawiali seks. W jego trakcie chłopak zaczął dusić nastolatkę. Gdy zmarła, 28-latek ubrał jej ciało i wyniósł na dwór. Zostawił je w krzakach przy ul. Narutowicza. Kilkadziesiąt metrów od domu. Zwłoki dziewczyny zobaczył chłopiec, który wyszedł z psem na poranny niedzielny spacer.

Dlaczego 28-latek zabił dziewczynę? Jak opisywała to wczoraj w gorzowskim sądzie okręgowym Dorota Staszak, sędzia sprawozdawca, 18-latka miała się naśmiewać z chłopaka. To, w połączeniu z wypitym alkoholem, miało spotęgować agresję u Piotra F.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz w wydaniu PLUS.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.