Łukasz Koleśnik

Duże zainteresowanie wycieczką pociągiem do Guben. Trasa powinna wrócić na stałe?

Polregio zorganizowało wycieczkę z Zielonej Góry do Krosna, Gubina i Guben. Taka linia powinna stale funkcjonować? Fot. Archiwum prywatne Polregio zorganizowało wycieczkę z Zielonej Góry do Krosna, Gubina i Guben. Taka linia powinna stale funkcjonować?
Łukasz Koleśnik

W minioną sobotę Polregio zorganizowało kolejowy wyjazd z Zielonej Góry do Gubina i Guben. Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem, co pozwoliło miłośnikom tego typu podróży powrócić do tematu przewozów regionalnych w rejonie Gubina i Krosna Odrzańskiego.

- Za każdym razem powtarzam, że zapotrzebowanie na kolej w Gubinie i okolicy jest! - mówi Paweł Tomczyk z miasta przygranicznego, wielki miłośnik kolejowych podróży, a także współorganizator ostatniej wycieczki pociągiem do Gubina. - Odpowiadałem za logistykę i byłem przewodnikiem po mieście.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.