Andrzej Flügel

Dwa błędy i dobra końcówka

Mecz Falubaz - Stal szczególnie w drugiej połowie był dobrym widowiskiem Fot. Andrzej Flügel Mecz Falubaz - Stal szczególnie w drugiej połowie był dobrym widowiskiem
Andrzej Flügel

Po dobrym meczu i pięciu bramkach zaaplikowanych przed tygodniem beniaminkowi z Głubczyc na jego boisku wydawało się, że Falubaz sięgnie po kolejne zwycięstwo i zacznie marsz w górę tabeli. Tym bardziej, że podejmował solidny zespół, ale typową ekipę środka. Tak się nie stało. Przyczyną były dwa koszmarne błędy obrony, która sprokurowała oba gole dla gości. Owszem, zawodnicy Stali byli nieco lepiej wyszkoleni technicznie, ale zielonogórzanie nadrabiali to ambicją i walecznością.

Zaczęło się dość optymistycznie. Wprawdzie spotkanie było wyrównane, być może goście mieli częściej piłkę, ale nic z tego nie wynikało. Falubaz spokojnie budował akcje czekając na tę, która da mu prowadzanie. Tak się stało w 33 min. Po wrzutce z prawej strony, obrońcy wybili piłkę, dostał ją Martins Ekwueme i płaskim, technicznym strzałem tuż przy słupku, umieścił ją w siatce.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.