Jarosław Miłkowski

„Dyżur” przy chorym dziecku będzie od teraz trochę bardziej przyjemny. Szpital w Gorzowie kupił nowe meble

„Dyżur” przy chorym dziecku będzie od teraz trochę bardziej przyjemny. Szpital w Gorzowie kupił nowe meble Fot. Materiały szpitala w Gorzowie
Jarosław Miłkowski

Nowości na szpitalnym oddziale dziecięcym. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy sprezentowała skaner do żył. Natomiast szpital kupił rozkładane łóżka dla dzieci.

- Pamiętacie krzesła dla opiekunów na oddziale dziecięcym? To już przeszłość. Oddział został wyposażony w tzw. łóżko-fotele. Teraz osoby opiekujące się chorymi maluszkami mogą odpoczywać, nie tylko siedząc, ale także w dużo wygodniejszej pozycji leżącej – przekazuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik szpitala wojewódzkiego przy ul. Dekerta.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.