Natalia Dyjas

Działacze Razem powalczą o miejsca w sejmiku województwa lubuskiego

Razem chce powalczyć o miejsce w sejmiku. "Jedynką" w Zielonej Górze będzie Adrianna Ruszkowska (na pierwszym planie). Fot. Natalia Dyjas Razem chce powalczyć o miejsce w sejmiku. "Jedynką" w Zielonej Górze będzie Adrianna Ruszkowska (na pierwszym planie).
Natalia Dyjas

Adrian Zandberg, lider partii Razem, przedstawił wczoraj jedynki do sejmiku w naszym województwie. Ich priorytety? Świecka edukacja, żłobki, łatwiejszy dostęp do transportu, ale i ochrona środowiska.

- Razem idzie w tych wyborach z hasłem: „Polska - wygodny dom dla wszystkich” - mówi Adrian Zandberg. - Chcemy, by polski samorząd zadbał o wszyst - kich. Nie tylko o najbogatszych, czy mieszkańców kilku największych metropolii. Tam, gdzie rząd zawodzi, powinien wkroczyć samorząd.

Przedstawiciele Razem zdecydowali się więc powalczyć o miejsce w sejmiku województwa lubuskiego. Dlaczego?

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Natalia Dyjas

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

50,00 100,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.