Małgorzata Trzcionkowska

Dzieciaki szaleją w czasie ferii z domem kultury

Sołtys Władysław Sobczak doskonale bawił się podczas balu karnawałowego z dzieciakami. Zaprasza ponownie do świetlicy. Fot. SzDK Sołtys Władysław Sobczak doskonale bawił się podczas balu karnawałowego z dzieciakami. Zaprasza ponownie do świetlicy.
Małgorzata Trzcionkowska

- Feryjne szaleństwa rozpoczął bal karnawałowy w Lesznie Górnym - opowiada Teresa Zima, dyr Szprotawskiego Domu Kultury.

- Podczas balu dzieci zaskoczyły nas pomysłowymi strojami karnawałowymi - opowiada T. Zima. - Były księżniczki, książęta, królewny i królowie, czarownice, motyle, spajdermen, najprawdziwsi piraci, policjanci i bohaterowie ulubionych bajek. Nasze szalone tańce - połamańce trwały w najlepsze, gdy na sali niespodziewanie pojawił się Mikołaj i zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Na zakończenie balu wybrano królową i króla, którzy otrzymali królewskie korony i prezenty, zaś święty Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom upominki.

Sołtys Władysław Sobczak doskonale bawił się podczas balu karnawałowego z dzieciakami. Zaprasza ponownie do świetlicy.
SzDK Sołtys Władysław Sobczak doskonale bawił się podczas balu karnawałowego z dzieciakami. Zaprasza ponownie do świetlicy.

Bal przygotowali sołtys, rada sołecka wsi Leszno Górne oraz Szprotawski Dom Kultury. - Granie z domem kultury to sama przyjemność i przynosi satysfakcje wszystkim - zaznacza Władysław Sobczak, sołtys Leszna Górnego.

Kolejne zabawy są przewidziane w Borowinie, Witkowie, Dzikowicach, Henrykowie. Warto też skorzystać z codziennych zajęć w SzDK.

- Nasi instruktorzy z głowami pełnymi pomysłów na wspólną zabawę, czekają od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.

Można wziąć udział w warsztatach plastycznych, zajęciach wokalnych, artystycznych, pograć wspólne w gry planszowe, wyruszyć na ciekawą wycieczkę po okolicach i pobawić się w śnieżki.

Małgorzata Trzcionkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.