Jarosław Miłkowski

Dzielnicowy na zwolnieniu: - W tej chwili umiera policja!

Dzielnicowy na zwolnieniu: - W tej chwili umiera policja! Fot. Szymon Starnawski
Jarosław Miłkowski

Pusty komisariat w Kostrzynie, brak policjantów w Sulęcinie. Problemy z obsadą drogówki m.in. w Gorzowie i Zielonej Górze. Tak wygląda protest policjantów w Lubuskiem.

- Komisariat w Kostrzynie jest zamknięty. Nie da się wejść do środka. Podobno został tylko komendant i osoba pilnująca broni – poinformował nas jeden z Czytelników.

- Policjanci w Gorzowie składają zwolnienia lekarskie L4. W drogówce został tylko naczelnik, zastępca i kierownicy. Podobna sytuacja jest w dochodzeniówce i wydziale kryminalnym.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.