Jarosław Miłkowski

Dziura na dziurze i dziurą pogania. Takie są w Gorzowie objazdy

Ulicą Zuchów (na zdjęcu Krzysztof Klimas) jest objazd Sulęcińskiej, a ul. Pocztową - Sikorskiego Fot. Jarosław Miłkowski Ulicą Zuchów (na zdjęcu Krzysztof Klimas) jest objazd Sulęcińskiej, a ul. Pocztową - Sikorskiego
Jarosław Miłkowski

Co objazd, to dziury. Na fatalny stan dróg skarżą się już nie tylko mieszkańcy Zuchów, ale także ze Zwiadowców czy centrum.

Jeśli ktoś powie, że ser szwajcarski jest dziurawy, to chyba nie był na ul. Zuchów. Tam dziura na dziurze dziurą pogania. Po deszczach jest pełno kałuż. Płoty stojących tu domów są ochlapane błotem. Widziałem to na własne oczy, a na łamach GL opisywaliśmy ten przypadek w zeszłym tygodniu.

CZYTAJ DALEJ:

  • Dziurawe ulice, to prawdziwa zmora mieszkańców Gorzowa:
Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.