Maciej Czerniak

Ekspresowy przetarg w ZDW w Bydgoszczy. "Zamówienie nie było robione pod jednego wykonawcę"

Rzecznik ZDW tłumaczy, że zakupy sprzętu ogłoszone pod koniec roku mają związek z przygotowaniem do akcji "Zima" w sezonie 2020/20 Fot. ZDW Rzecznik ZDW tłumaczy, że zakupy sprzętu ogłoszone pod koniec roku mają związek z przygotowaniem do akcji "Zima" w sezonie 2020/2021.
Maciej Czerniak

ZDW w Bydgoszczy kupuje sprzęt za kilka milionów. Oferenci dostali rekordowo krótki czas realizacji. Do końca miesiąca drogowcy mają otrzymać rębaki, kosiarki, wysięgnikowe i frezarkę do pni. Sygnalista ostrzega: To zamówienie pod jednego dostawcę. ZDW tłumaczy, że wszystko odbyło się transparentnie.

28 specjalistycznych maszyn, w tym ciągniki, ładowarki, frezarka i kosiarki bijakowe warte prawie 3 mln zł miały zostać dostarczone w mniej niż miesiąc. To warunki, jakie wynikają z przetargu ogłoszonego przez Zarząd Dróg Wojewódzkich 20 listopada. Przetarg wygrała firma spod Warszawy. Miała zrealizować lwią część zamówienia wartą ponad 2,5 mln zł.

Drogowcy zapewniają, że zamówienie nie było robione "pod jednego wykonawcę". Wiecej o sprawie w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.