Eliza Gniewek-Juszczak

„Elektryk” zmieni się za ponad trzy miliony

Wizualizacja budynku CKZiU przy ul. Piłsudskiego. Powstaną nowoczesne pracownie i m.in. ogródek energetyki odnawialnej Fot. Arch. starostwa powiatowego w Nowej Soli Wizualizacja budynku CKZiU przy ul. Piłsudskiego. Powstaną nowoczesne pracownie i m.in. ogródek energetyki odnawialnej
Eliza Gniewek-Juszczak

We wrześniu 2020 roku popularna w mieście szkoła ma zacząć rok szkolny w nowych warunkach. Takiej inwestycji jeszcze nie było.

Po raz kolejny powiat nowosolski pozyskał fundusze na modernizację kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych - pochwalił się na Facebooku starosta Waldemar Wrześniak. - Powiat skorzystał z możliwości dofinansowania w ramach Programu Współpracy INTERREG VA BB-PL 2014-2020. Na wart ponad 3,7 mln zł projekt pt. „Razem dla pogranicza – poprawa infrastruktury edukacyjnej i rozwój transgranicznych kompetencji”, udało się pozyskać 3,2 mln zł wsparcia.

Czy "Elektryk" odpowie na wyzwania rynku pracy?

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.