Emeryci z Gorzowa dostali kosmiczny rachunek za wodę

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Jarosław Miłkowski

Emeryci z Gorzowa dostali kosmiczny rachunek za wodę

Jarosław Miłkowski

Wojciechowscy z Gorzowa mają ponad 4,5 tys. zł niedopłaty za wodę, choć w domu nie mają nawet... łazienki. Zawinili oni czy ADM też?

- Gdy dostaliśmy rozliczenie wody, to zasnąć w nocy nie mogłam - mówiła nam w piątek Krystyna Wojciechowska. Z mężem Stanisławem mieszka przy ul. Wawrzyniaka.

Ona ma kłopoty z funkcjonowaniem, bo jest po udarze. Mąż też ma kłopoty ze zdrowiem. W niespełna 40-metrowym mieszkaniu w poniemieckiej kamienicy nie mają łazienki i myją się w misce! Woda jest w ubikacji i w kuchni. Kiedy więc w zeszłym tygodniu Wojciechowscy dostali rachunek za wodę za drugie półrocze zeszłego roku, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Czytaj w poniedziałek, 6 lutego, w "Gazecie Lubuskiej" i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.