Łukasz Koleśnik

Emocje w sporze o pieniądze na szpital w powiecie krośnieńskim

Potrzebne dodatkowe pieniądze na szpital w powiecie krośnieńskim. Czy radni z lokalnych samorządów znów wyciągną pomocną dłoń? Fot. Łukasz Koleśnik Potrzebne dodatkowe pieniądze na szpital w powiecie krośnieńskim. Czy radni z lokalnych samorządów znów wyciągną pomocną dłoń?
Łukasz Koleśnik

Co dalej ze szpitalem w powiecie krośnieńskim? Przedstawiciele spółki ponownie proszą gminy o wsparcie finansowe. Nie wszyscy są skłonni dać pieniądze od ręki. Dlaczego? Ponieważ według nich sygnały docierające ze szpitala nie są najlepsze...

Zniknęła szansa na to, że otwarty zostanie oddział wewnętrzny w Gubinie (ten ma być uruchomiony w Krośnie Odrzańskim). W stolicy powiatu od ponad miesiąca nie działa położnictwo. Dodatkowo szpital wciąż zmaga się z problemami finansowymi. Dlatego też władze powiatu, jako jeden z udziałowców spółki Zachodnie Centrum Medyczne, poprosiły o wsparcie lokalne samorządy.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.