Ewelina Niwald nowym dyrektorem międzyrzeckiego OPS. Wcześniej kierowała ośrodkiem w Lubniewicach

Czytaj dalej
Fot. UMiG Międzyrzecz
Dariusz Dutkiewicz

Ewelina Niwald nowym dyrektorem międzyrzeckiego OPS. Wcześniej kierowała ośrodkiem w Lubniewicach

Dariusz Dutkiewicz

Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu ma nową szefową. – To kompetentna i doświadczona osoba – twierdzi burmistrz Remigiusz Lorenz.

Nowa dyrektor spotkała się w czwartek (15 kwietnia) z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej. – Jest osobą kompetentną i doświadczoną – zapewniał burmistrz Remigiusz Lorenz. Podczas dzisiejszego spotkania z pracownikami nowa dyrektor Ewelina Niwald podkreślała, że pomoc społeczna jest skuteczna, kiedy przynosi rezultaty. Zapewniała, że pracownicy mogą liczyć na jej wsparcie. Burmistrz akcentował, że jest osobą doświadczoną i kompetentną.

Pomoc społeczna to ważna i delikatna materia

E. Niwald ostatnio kierowała Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubniewicach, a wcześniej pracoawała jako pracownik socjalny. Burmistrz zaznaczał, praca socjalna i pomoc społeczna to bardzo ważne oraz wrażliwe dziedziny życia społecznego. Podziękował pracownikom za ich wielkie serca i zaangażowanie w niesienie pomocy mieszkańcom naszej gminy. Indywidualne gratulacje złożył Marlenie Czekale-Dąbrowskiej, która przez ostatnie miesięcy pełniła obowiązki dyrektora OPS.

Była dyrektor na emeryturze

Ośrodek wspiera osoby znajdujące się w trudnej sytuacji. Placówce podlegają też Dom Dziennego Pobytu Senior+ oraz noclegownia dla bezdomnych.
E. Niwald zastąpiła Marię Górną, która przed kilkoma miesiącami przeszła na emeryturę – po 40 latach pracy, w tym sześciu na stanowisku dyrektora międzyrzeckiego OPS.

Dariusz Dutkiewicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.