Fani fotografii oglądali zajezdnię od kuchni

Czytaj dalej
Fot. Sandra Soczewa
Sandra Soczewa

Fani fotografii oglądali zajezdnię od kuchni

Sandra Soczewa

- Czekamy na kolejny Photo Day i liczymy, że miłośników tych spotkań będzie coraz więcej - mówili nam uczestnicy spotkania w MZK.

Gorzów naszemiasto.pl organizuje dla Czytelników jednodniowe fotograficzne wycieczki. Spotykamy się w takich miejscach, które na co dzień są niedostępne.

Wczoraj odwiedziliśmy zajezdnię Miejskiego Zakładu Komunikacji, w której organizowany był właśnie tzw. dzień otwarty. Oprowadził nas Paweł Kamyszek, szef Gorzowskiego Stowarzyszenia Miłośników Komunikacji. - Bardzo ciekawym miejscem był warsztat, w którym można było zobaczyć wielki silnik autobusu - mówił Kacper, jeden z uczestników. Najmłodszym: Juliannie (11 miesięcy) i Fabianowi (14 miesięcy) najbardziej przypadły do gustu fotele motorniczych i kierowców autobusów. To właśnie w nich radośnie pozowali do obiektywów swoich rodziców. W zajezdni MZK uczes¬tników Photo Day’a zainteresowało też pomieszczenie, w którym można było zobaczyć m.in. stare kasowniki, bilety i mundur konduktora MPK.

Tak w skrócie wyglądał pierwszy Photo Day w tym roku. Następny już za miesiąc! Gdzie? O tym jeszcze nie zdecydowaliśmy , ale czekamy na Wasze propozycje: ssoczewa@ gaze¬talu¬buska.pl lub przez profil naszego miasta na Facebooku.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.