Farma może obniżyć ceny energii dla firm i mieszkańców

Czytaj dalej
Fot. Pixaby
Renata Hryniewicz

Farma może obniżyć ceny energii dla firm i mieszkańców

Renata Hryniewicz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, rozbudowa ujęcia wody, remonty w szkołach, inwestycje w energię odnawialną - to się szykuje w gminie

2,7 mln zł będzie kosztowało uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w gminie. Powstanie 73 przydomowych oczyszczalni ścieków m.in. w Krepinach, Dzierżąznej, Studzionce, Kołczynie , Rudnicy. Rozbudowane zostanie ujęcie wody w Malcie, zakupiony zostanie również agregat prądotwórczy. - Nasza gmina wymaga takiej inwestycji. 2 lata temu jedna z dwóch studni się rozszczelniła, a druga była mało wydajna i nie mieliśmy wody.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jakie inwestycje szykuje gmina?
 • Co o remintach mówi dyrektor szkoły?
 • Co zyska gmina i mieszkacy dzięki  farmie fotowoltaicznej?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.