(cs)

Ferie we Wschowie przy sztalugach...

Ferie we Wschowie przy sztalugach... Fot. pixabay.com
(cs)

Przed nami dwa tygodnie laby, czyli ferii zimowych. Z tej okazji Muzeum Ziemi Wschowskiej przygotowało bardzo ciekawe zajęcia.

W pierwszym tygodniu ferii (od 19 do 21 stycznia) zachęca ono dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w warsztatach pt. „Zapraszamy do sztalug!”. Być może, podczas kreatywnej zabawy malarskiej uczestnicy sami odkryją w sobie artystów, a w efekcie stworzą własne niepowtarzalne dzieło.

Natomiast w drugim tygodniu (od 27 do 29 stycznia) odbędą się warsztaty dla młodzieży pt. „Stereotyp – Moje miasto”. Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy cenią sobie własne spojrzenie na świat. Nie zabraknie kontekstów historycznych związanych z kulturą ziemi wschowskiej, a efektem trzydniowych działań będą wypracowywane przez uczestników hasła oddające ich emocje, uczucia i przekonania dotyczące tematu zajęć. Każdy stworzy też własny projekt na ekotorbę, która będzie dla niego pamiątką uczestnictwa w muzealnych warsztatach.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prowadzone są zapisy. Chętni powinni zgłaszać się w siedzibie Muzeum Ziemi Wschowskiej przy placu Farnym 3 lub pod nr tel. 65 540 74 61 lub 604 647 354.

(cs)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.