(cs)

Ferie we Wschowie przy sztalugach...

Ferie we Wschowie przy sztalugach... Fot. pixabay.com
(cs)

Przed nami dwa tygodnie laby, czyli ferii zimowych. Z tej okazji Muzeum Ziemi Wschowskiej przygotowało bardzo ciekawe zajęcia.

W pierwszym tygodniu ferii (od 19 do 21 stycznia) zachęca ono dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w warsztatach pt. „Zapraszamy do sztalug!”. Być może, podczas kreatywnej zabawy malarskiej uczestnicy sami odkryją w sobie artystów, a w efekcie stworzą własne niepowtarzalne dzieło.

Natomiast w drugim tygodniu (od 27 do 29 stycznia) odbędą się warsztaty dla młodzieży pt. „Stereotyp – Moje miasto”. Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy cenią sobie własne spojrzenie na świat. Nie zabraknie kontekstów historycznych związanych z kulturą ziemi wschowskiej, a efektem trzydniowych działań będą wypracowywane przez uczestników hasła oddające ich emocje, uczucia i przekonania dotyczące tematu zajęć. Każdy stworzy też własny projekt na ekotorbę, która będzie dla niego pamiątką uczestnictwa w muzealnych warsztatach.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prowadzone są zapisy. Chętni powinni zgłaszać się w siedzibie Muzeum Ziemi Wschowskiej przy placu Farnym 3 lub pod nr tel. 65 540 74 61 lub 604 647 354.

(cs)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.