Firma dla której w Rzepinie pracowaliśmy nas oszukała

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Firma dla której w Rzepinie pracowaliśmy nas oszukała

Renata Hryniewicz

Wczoraj Sąd Rejonowy uchylił decyzję prokuratury w sprawie umorzenia postępowania dotyczącego firmy, która nie wypłaciła przewoźnikowi pieniędzy

- Przyjechałem 450 km, żeby być dzisiaj w sądzie. Nie mogłem uwierzyć, że prokuratura umorzyła śledztwo. Firma, której świadczyłem usługi transportowe jest mi winna 34 tys. euro, to jest ponad 140 tys. zł - mówi Feliks Sulkowski z Iławy.

To kolejny przewoźnik, który walczy z holenderską firmą transportową Newhome Logistics BV o pieniądze zarobione na transporcie. Dziś nie on jeden czeka na wielotysięczne wypłaty od firmy za swoje usługi przewozowe.

CZYTAJ WIECEJ:

 • Ile pieniędzy jest firma winna przewoźnikom?
 • Dlaczego czują się oszukani?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.