Leszek Kalinowski

Firma Spinko Moto startuje z produkcją w Zielonej Górze Nowym Kisielinie

Agidiusz Krutnik pracuje w zielonogórskiej Spinko Moto, jest po technikum elektrycznym w Żarach. Firma chce się rozwijać i zwiększać zatrudnienie Fot. Leszek Kalinowski Agidiusz Krutnik pracuje w zielonogórskiej Spinko Moto, jest po technikum elektrycznym w Żarach. Firma chce się rozwijać i zwiększać zatrudnienie
Leszek Kalinowski

Polska firma Spinko Moto w ciągu roku wybudowała swoją siedzibę. Już zatrudniła 43 osoby, docelowo pracowników ma być 250. A w drugim etapie rozwoju dwa razy tyle.

W Lubuskim Parku Technologiczno-Przemysłowym firma Spinko Moto uruchamia swoją produkcję. W środę zaprosiła do siebie przedstawicieli władz i mediów.

Nowocześnie wyposażona hala produkcyjna, którą zwiedzili dziennikarze, mieści się na działce o powierzchni 8,7 ha. Jest więc miejsce na dalszą rozbudowę firmy.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

17,50 35,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.