Forum Czytelników, czyli Wasze opinie na różne tematy

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(ika)

Forum Czytelników, czyli Wasze opinie na różne tematy

(ika)

Na co zwrócili uwagę nasi Czytelnicy w czwartek, 17 grudnia? Przeczytaj ich wypowiedzi.

Kazimierz Chojecki z Zielonej Góry: - Partia i rząd reprezentujące siły narodowo-patriotyczne i zgody narodowej realizują wielki program naprawy Polski. W tej sytuacji nie powinniśmy pozostawać bierni, nasze wsparcie powinno pomagać m.in. na kupowaniu jak największej ilości artykułów obłożonych wysokimi podatkami. Pozwoli to na zwiększenie dochodów budżetu, a tym samym na realizację obietnic partii i rządu.

Janusz z Zielonej Góry: - Wyrażam swoje rozczarowanie tym, że PiS nierówno traktuje obywateli. Kwota wolna od podatku miała być podniesiona, nie będzie. Waloryzacja miała być wyższa - też nie będzie... Prezent dostaną za to wyborcy PiS w postaci nowego Trybunału Konstytucyjnego, a gorszy sort musi obejść się smakiem.

Maja z Zielonej Góry: - Chciałem odpowiedzieć pani Zielonogórzance, która w Forum z 17 bm. mówi o tym, że Maryla Rodowicz za występ na sylwestra zarobi 80 tys. zł, a Agnieszka Chylińska 70 tys. zł i oburza się na te kwoty. Ja uważam, że my nie mamy się z nimi co porównywać. Ja nigdy nią miałam butów za trzy tysiące złotych. Ba, nie miałam nawet za 300 złotych, bo mnie na to nie stać. Myślę, że dla tych piosenkarek kwota wcale nie jest oszałamiająca, skoro jedna ich kreacja czasami kosztuje kilkanaście tysięcy.

Mieszkaniec Sulechowa: - Droga z Bukowa do Sulechowa jest w trakcie remontu i wygląda fatalnie, nie można tam przejechać. Moim zdaniem coś tam jest nie tak, bo w tej chwili nie da się tam poruszać. Zgłaszałem to w urzędzie i nic. Bo urzędnicy tamtędy nie jeżdżą.

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.