Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(ika)

Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

(ika)

Oto opinie zgłoszone nam w poniedziałek 7 grudnia 2015.

Mama z Zielonej Góry: - Niektóre chodniki w naszym mieście są w fatalnym stanie. Na os. Łużyckim mama z wózkiem musi się nieźle nagimnastykować, by wjechać lub zjechać z wózkiem ze schodów obok placu zabaw przy szkole. Podjazd i schody są połamane, wyszczerbione, są w nich ubytki. Nie ma możliwości, by bezpiecznie tam zjechać, bo koła wózka wpadają w dziury. Nie wiem, czyja to własność - administracji osiedla czy miasta, ale chyba wypadałoby to naprawić. Tym bardziej, ze schody w tym stanie są już od co najmniej roku!

Zielonogórzanin: - Wstyd mi za to, co dzieje się w polityce i w pełni zgadzam się z wypowiedziami Czytelników ukazującymi się w Forum. To rzeczywiście jest cyrk. Nie stoję po żadnej ze stron, bo raczej nie interesuję się polityką, tylko na podstawie obserwacji stwierdzam fakty.

Dariusz ze Świebodzina: - W naszym mieście brakuje sygnalizacji świetlnej z prawdziwego zdarzenia. Teraz większość przejść nie ma świateł i szczególnie o tej porze roku, po zmroku, są po prostu niebezpieczne. Tym bardziej, że oświetlenie ulic też w wielu miejscach jest fatalne.

Czytelnik z Zielonej Góry: - Jestem dziadkiem trójki wnuków i na przekór wszystkim tym, którzy mówią, że program PiS przewidujący wsparcie w kwocie 500 zł na drugie i kolejne dziecko w rodzinie to fantazja, bardzo się z niego cieszę i trzymam kciuki, by został wprowadzony w życie. Dla moich dzieci te pieniądze będą wielka pomocą. Będą mogły przeznaczyć je na jakieś zajęcia dodatkowe, basen czy tańce. Wielu rodziców teraz na to nie stać, a dzięki tym pieniądzom naprawdę zyskają dzieci!

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.