Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Ilona Burkowska

Forum Czytelników - poznaj opinie Czytelników "GL"

Ilona Burkowska

Głosy Czytelników "Gazety Lubuskiej" z wtorku 22 grudnia.

Mieszkanka Jędrzychowa:

- Moje osiedle od jakiegoś czasu jest dosłownie atakowane przez dziki. Ogródki mieszkańców ul. Budowlanej są dosłownie przeryte przez te zwierzęta. Mimo że teren mamy ogrodzony, dziki przechodzą pod siatką pod same okna domów. Wieczorem aż strach wyjść. Wiele razy interweniowaliśmy w urzędzie, ale tam już nikt nie chce nam pomóc. Przecież nie może tak być, że ludzie będą terroryzowani przez dzikie zwierzęta!

Mieszkaniec Zielonej Góry:

- Miałem wielkie nadzieje związane z prezydentem Dudą. Wcale nie dlatego, że należę do PiS... Pan Duda to młody człowiek, dynamiczny, ładnie mówiący... Ale to, co robi w tej chwili to w mojej ocenie coś niebywałego. Nie robi tego, co robić powinien - z szefem trybunału nie ma czasu się spotkać, ułaskawił Mariusza Kamińskiego... Gdzie jego słowa o łączeniu Polaków i stanowieniu jednej rodziny? I o to mam pretensje. Nie o to, że jest z PiS. W tym przypadku partia nie ma dla mnie żadnego znaczenia!

Zielonogórzanin:

- Zastanawiam się, dlaczego niektóre wezwania do utrzymania porządku w mieście pozostają bez odpowiedzi. Myślę, że gdy ktoś, na przykład w Forum Czytelników, zgłasza taką uwagę, urzędy i instytucje powinny natychmiast reagować.

Józef z Zielonej Góry:

- Na osiedlu Pomorskim jest szkoła podstawowa i gimnazjum. Rodzice przywożący dzieci do szkoły parkują na trawnikach. Dziury od kół są tam na pół metra! Straż miejska przyjeżdża i próbuje utrzymać porządek, ale nie dają rady, bo jest ich za mało . Apeluję do dyrekcji szkoły o zwrócenie uwagi rodzicom, aby nie parkowali na terenach zielonych oraz do prezydenta miasta o zwiększenie liczby patroli straży miejskiej. Te zniszczone trawniki psują wizerunek naszego osiedla!

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.